Jak hlídání koček probíhá

hlídání koček PrahaHlídání koček probíhá buď u nás doma, nebo v místě bydliště zákazníka. Kočičky v žádném případě nedržíme v klecích, mají umožněn volný pohyb v našem bytě. Kočičku u nás hlídáme vždy jen jednu, více jen v případě, že jsou od jednoho majitele. Při přebírání kočičky se zákazníky vždy sepisujeme smlouvu. V případě škody na zdraví a majetku jsme pojištěné do výše 5 milionů Kč.

Hlídání koček u vás

  1. Objednávku hlídání kočičky udělejte prostřednictvím našeho formuláře závazné objednávky. Při objednávce se domluvíme na termínu a četnosti a délce návštěv u vás.
  2. Domluvíme se na seznamovací schůzce, kam dorazím se smlouvou a předávacím protokolem na klíče od vašeho domova. Na úvodní schůzce se platí záloha stanovena dohodou o výši 50 % z celkové částky za hlídání kočky.
  3. Z každé návštěvy u vás budete dostávat informace emailem nebo telefonem a také fotky.
  4. Po ukončení hlídání kočičky a po potvrzení z vaší strany, že je doma vše v pořádku se domluvíme na termínu vrácení klíčů přímo vám do ruky. Na této schůzce bude zaplacen doplatek za hlídání kočičky.

Hlídání koček u nás

  1. Objednávku hlídání kočičky udělejte prostřednictvím tohoto formuláře závazné objednávky nebo webové kalkulačky. Při objednávce hlídání kočičky se domluvíme na termínu a podmínkách, které zapíšeme do smlouvy.
  2. Budete vyzváni k zaplacení nevratné 30-50% zálohy předem na účet pro rezervaci termínu hlídání kočičky. Zbylá částka se platí po domluvě buď při předání kočičky k nám nebo při jejím vracení do vašich rukou.
  3. Při předání kočičky k nám je třeba přivézt očkovací průkaz, krmení, léky a hračky. V některých případech vyžadujeme i potvrzení o odčervení kočky.
  4. Z hlídání kočičky u nás budete dostávat pravidelné informace telefonem nebo emailem a také fotky.